درباره ما

درباره ما

شهرکرد کلاس

سایت شهرکردکلاس یک سایت برای آموزش و تدریس خصوصی است که برای رفع مشکلات دانش آموزان و اشتغال زایی برای مدرسین شروع به خدمت گذاری کرده است امیدواریم بتوانیم در رفع مشکلات درسی دانش آموزان و دانشجویان قدمی بر داریم.

چرا شهرکرد کلاس؟

۱- حذف رفت و آمدهای بی مورد و هزینه های حمل و نقل

۲- امکان استفاده از امکانات آموزشی و دبیران حرفه ای حتی در دور ترین مناطق کشور و برقراری عدل در زمینه آموزش کشور
آیا یک سیستم دارید؟!!!این تمام چیزی است که لازم دارید!!!

۳-برگزاری کلاس در همه جا! حتی محیط کار!شما در این سیستم آموزشی محدود به محیط خانه نیستید و میتوانید در همه جا از امکانات آموزشی کلاسهای آنلاین ما بهره ببرید ….کافیست لپتاپ یا گوشی خود را همراه خود ببرید!
۴-نگران نباشید!شما در این سیستم آموزشی تنها نمی مانید….تمامی دبیران ما موظف هستند که بعد از تعداد جلسات معین از شما آزمون بعمل آورند تا از صحت یادگیر شما عزیزان اطمینان خاطر حاصل نمایند… آنها همچون سایر دبیران دلسوز و زحمتکش پیشرفت تحصیلی شما را زیر نظر دارند و در موقع ضرورت هماهنگی های لازم با اولیا جهت اطلاع از سیر تحصیلی دانش آموز بعمل خواهد آمد.

چرا کلاس خصوصی؟

  •  کلاسهای تدریس خصوصی بازدهی بالاتری  نسبت  به کلاسهای تدریس گروهی و مدرسه و دانشگاه دارد. در کلاس چون دانشجو و دانش آموز به راحتی می تواند سوالات خود را بپرسد و اشکالاتش را برطرف نماید، بازدهی و تاثیر گذاری این کلاسها بالاتر است.
  •  کلاس شرایط  راحت تری دارد. جلسات تدریس خصوصی معمولا در منزل برگزار می شود. بنابراین دانش آموز هم در زمان مناسبتری و هم با لباس راحتتری می تواند در کلاس شرکت نماید و مطالب را به بهترین شکل یاد بگیرد.
  • استفاده از کلاس در ایام امتحانات و همچنین در طول ترم باعث صرفه جویی در وقت دانشجویان و دانش آموزان می شود
  • کلاس انعطاف بالایی دارد. هر تعداد جلسه که لازم باشد و در هر زمانی می توان از جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی استفاده  نمود.
  •  کلاس در بسیاری از مواقع بهترین گزینه برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور است

ویترین دوره ها

X